Про проект

v4.prostoprint.com – музично, якісно, надійно! 

Музично!

В магазині представлені футболки та інша атрибутика (реглани, значки, килимки, відкорковувачі для пляшок та ін.) гурту "Вперше Чую". Оригінальні малюнки та цитати з пісень гурту піднімуть настрій вам та оточуючим!

Якісно!
Друк малюнків виконується методом термоаплікації, що відзначається надзвичайною якістю. Такий друк витримує прання у пральній машині до 500 разів без втрати якості. (Детальніше дивіться в розділі "Технологія"). Всі футболки виготовляються бельгійською компанією B&C - визнаним лідером в індустрії виробництва футболок.

Надійно!
Магазин атрибутики v4.prostoprint.com працює на базі компанії "ProstoPrint", пербуває у правовому полі, а всі його клієнти захищені законодавством так само, як і покупці у звичайному магазині. Нижче наведені повні юридичні реквізити.

В магазині наявні різні варіанти товарів. Проте, якщо ви хочете отримати товар з іншим кольором малюнку або футболки/реглана, ви можете легко змініти колір, скориставшись опцією модифікації товару і замовити ваш власний варіант!

Крім того ви можете написати листа з побажанням на мило zipa не собака ukr.net

Футболки також можна придбати на концертах гурту та в магазині:

Харківське шосе160, універсам "Київ", 2 поверх, чоловічий одяг


Дружній проект: Магазин стильних та хуліганських футболок zipa.prostoprint.com

 

Увага!

Доставка товарів (http://zipa.prostoprint.com/pages/delivery/) коштує від трьох (поштою по Україні) до шістнадцяти (кур’єрська доставка у нестоличні міста РФ) баксів. При формуванні кінцевої ціни, ціна за доставку додається до ціни товару.

Якщо ви вважаєте, що в кінцевому результаті ціна виходить занадто велика для вас, є два шляхи зменшити свої витрати :

1.Час від часу в магазині проводиться акція "Безкоштовна доставка". Якщо придбання товару не горить і ви можете почекати - слідкуйте за новинами на сайті/в блозі або відправте своє мило мені на zipa не собака ukr.net і я надсилатиму вам повідомлення про акції та знижки.

2. Не забувайте ви сплачуєте за доставку одну й ту саму ціну не залежно від того замовили ви одну футболку чи кілька. Тобто, об"єднуючись із друзями на предмет придбання тих чи інших товарів в магазині і роблячи одне спільне замовлення ви оплачуєте необхідну кількість товарів і лише ОДНУ доставку. А отже суттєво економите :)

КРІМ ТОГО

ПОСТІЙНО БЕЗКОШТОВНО доставка по всьому світу при замовленні на певну мінімальну суму:
 

Кур’єрська доставка оплачених замовлень по Києву - при замовленні на 50 USD і більше.

Самовивіз (Москва, Пітер) – безкоштовна доставка при замовленні на 60 USD і більше,
 Кур’єрська доставка (Москва, Пітер) - безкоштовна доставка при замовленні на 100 USD і більше,
Всі види кур’єрської доставки та доставки поштою по Україні - безкоштовна доставка при замовленні на 60 USD і більше,
Поштою по Росії, СНД, країнах Балтії - безкоштовна доставка при замовленні на 150 USD і більше,
Поштою в далеке зарубіжжя, кур’єрська доставка в нестоличні міста РФ - безкоштовна доставка при замовленні на 200 USD і більше

 

Ми бажаємо вам легкої долі!
 

Этот магазин является партнером сервиса ProstoPrint.com.

 Юридические данные

Управляющей компанией Сервиса является ООО «Риалли Украина» (далее – Управляющая компания), зарегистрированное как юридическое лицо по законодательству Украины. Управляющая компания осуществляет общее управление Сервисом, поддержку программно-аппаратного комплекса Сервиса, техническую и консультационную поддержку Партнеров и Покупателей, продажи товаров и услуг самостоятельно либо через уполномоченных Дистрибьюторов, список которых публикуется в Сервисном соглашении.

Уполномоченным Дистрибьютором # 1 для продажи товаров и услуг Сервиса через Интернет является субъект предпринимательской деятельности – физическое лицо Олейников Денис Вилиуленович, зарегистрированный как субъект предпринимательской деятельности – физическое лицо по законодательству Украины.
 

СПД Олейников Денис Вилиуленович,
адрес регистрации СПД: 03190, Киев, ул. Кирпоноса, 12
фактический адрес:  Украина, 02132, Киев, 
пос. Осокорки, ул. Садовая, 65, дом 20,
ООО "Риалли Украина" / ProstoPrint.com

р/с 260035012936 в АБ "Старокиевский банк", г. Киев,
МФО 321477, код ЄДРПОУ 2843507071

Телефоны офиса "ProstoPrint": Украина (+380 44) 569-01-01, 331-97-97, 569-82-67, Россия (+7 495) 988-60-68

Факс в Киеве: (+380 44) 569-70-47

 

© Vперше 4ую - АТРИБУТИК, 2009-2019. Использование изображений без согласия автора запрещено.

prostoprint.com